Exedice Tokyo I. týden

Pondělí, 8. Únor 2021 - 0:00 - 23:55

První týden se nesl v duchu velmi pomalého startu. Vedoucí expedice trošku znejistěli, zda vůbec stihneme do Tokia dojít. Uvádíme trochu statistiky, aby si každý udělal obrázek sám a rychle přispěl svojí VELKOU troškou do mlýna.

Celkem jsme urazili necelých 438 km. Z toho největší podíl přinesly děti z družiny. Konkrétně 172 km. Jako druzí se nenechali zahanbit učitelé se 105 km. Největší podíl přidal pan učitel Dušík a z žáků František a Vojtěch Klimešovi. Z třídních kolektivů pak nejvíce přispěli žáci 6. ročníku.

Ve stručnosti pár bodů k pravidlům:

- zapisují se pouze cílené vycházky či delší výlety do přírody v délce 3 resp. 5 km (I. resp. II. stupeň)

- k tomu využíváte záznamové aplikace nebo měření vzdáleností v mapy.cz společně s fotografií dokazující, že jste na daném místě byli

- vše odesíláte pouze přes formulář uvedený v Teams

Tak vzhůru do II. týdne a daleko více km.