Dotazník školního parlamentu

Pátek, 13. Březen 2015 - 0:00 - Úterý, 31. Březen 2015 - 23:55

V 5. až 9. ročníku proběhlo dotazníkové šetření školního parlamentu. Dotazník měl za úkol zjistit, jak se žáci naší školy dívají na jednotlivé akce, kterých se mohli v průběhu školního roku zúčastnit.

Žáci měli také možnost vyjádřit se vlastními slovy ke každé ze zmiňovaných aktivit, což mnohdy nevyužili.

Ne všichni se vždy vyjádřili ke všem vypsaným akcím, proto se součty všech hlasů v jednotlivých položkách mohou lišit.

Pokud žáci využili možnosti navrhnout další akce, které by mohly u nás ve škole proběhnout, psali většinou o nových sportovních soutěžích, které však dále nebyly dále specifikovány. Jeden z žáků naší školy by měl zájem o další přednášky, možné téma však nezmínil.

Výsledky nejsou zcela jednoznačné, proto přikládáme tabulky jednotlivých tříd, aby bylo možné zjistit zájmy každé třídy. Žádná akce není s převahou nejlepší, ale ani nejhůře vnímaná. Do budoucna tedy není nutné nijak zásadně skladbu aktivit

Soubory:
PDF icon vysledky_setreni.pdf210.07 KB