Dopravní soutěž školní družiny

Pondělí, 25. Duben 2022 - 0:00 - 23:55

V pátek 22. dubna 2022 uspořádaly vychovatelky školní družiny dopravní soutěž, na kterou se děti pečlivě připravovaly: učily se poznávat dopravní značky, vyplňovaly pracovní listy s dopravní tématikou, vyráběly značky, semafory, autíčka, hrály dopravní pexeso… Na stanovištích děti plnily různé úkoly – určovaly dopravní značky a poté je z PVC vršků ztvárnily, házely kruhy na barevně označené kužely představující semafor a svou dopravní zručnost si ověřily při slalomu na koloběžkách. Další částí soutěže byla poznávací stezka s dopravními otázkami. Za splnění všech disciplín obdržely děti sladkou odměnu. Děti si dopravní odpoledne užily a doufáme, že je získané znalosti a dovednosti alespoň trochu připravily na bezpečný pohyb v silničním provozu.

Za vychovatelky ŠD Mgr. Darja Beláková