Doplňovací volby do Školské rady

Úterý, 20. Květen 2014 - 0:00 - Úterý, 24. Červen 2014 - 23:55

V pondělí 23.6.2014 proběhnou doplňovací volby nových členů Školské rady z řad zákonných zástupců žáků a pedagogických pracovníků ZŠ a MŠ Žarošice.

V současné době se dostávají informace o volbách do rukou rodičům, zákonným zástupcům dětí, které navštěvují ZŠ a MŠ Žarošice. Každý z nich pak bude moci navrhnout svého kandidáta na post člena ŠR za zákonné zástupce. Lístek se jménem, příjmením a bydlištěm kandidáta je pak třeba odevzdat třídnímu učiteli, vedení školy či přímo členu jmenované volební komise, jejíž složení je Mgr. Patra Menšíková (předsedkyně), Mgr. Micheala Pavková (členka), Lina Maradová (členka).

V pondělí 23.6.2014 v době od 13:00 do 17:00 budou moci všichni zákonní zástupci žáků ZŠ a MŠ Žarošice přijít a zvolit si svého zástupce. Výsledky voleb budou po sečtení hlasů vyvěšeny pro veřejnost. V téže době budou členové pedagogického sboru volit jednoho z kandidátů, který se stane jejich zástupcem pro Školskou radu.