Děvčata na florbalu

Úterý, 22. Listopad 2016 - 0:00 - 23:55

Ve středu 16. 11. 2016 se děvčata 4. a 5. třídy zúčastnila okresního kola ve velkém florbalu, které se hrálo v Dambořicích. Turnaj je pořádaný Českou florbalovou unií jako Pohár základních škol s celorepublikovou návazností.

Okresního finále se zúčastnily pouze tři školy. Kromě naší a pořádající dambořické to byly dívky ze Žeravic. V průběhu turnaje jsme nejdříve narazili na Dambořice, které jsme porazili 11:6, děvčata ze Žeravic vzdorovala déle, přesto jsme vyhráli 5:1 a mohli se radovat z celkového vítězství a postupu do krajského kola.

Všem děvčatům, která se turnaje zúččastnila, děkujeme za vzornou reprezentaci a držíme pěsti v krajském kole.

Soupiska: Kristýna Šefraná, Klára Poláčková, Lucie Poláčková, Irena Šmerdová, Adéla Jelínková, Eliška Nováková, Marie Rybnikářová, Barbora Snášelová, Jolana Křůmalová