Děvčata na florbalu

Pátek, 4. Duben 2014 - 0:00 - 23:55

V úterý 25.3. se děvčata z 6. až 8. ročníku zúčastnila okresního kola v malém florbalu. Turnaj proběhl ve Velké na Veličkou. Našimi soupeřkami byla děvčata z místní školy, z Hroznové Lhoty a Dolních Bojanovic. V turnaji jsme obsadili 2. místo, když jsme porazili tým Dolních Bojanovic a Velké nad Veličkou. Bohužel jsme nestačili na celkové vítězky z Hroznové Lhoty. Ty nás dokázaly porazit i na podzim v okresním finále velkého florbalu.

Doufejme, že si porážku od nich nenecháme příště líbit a pojedeme v dalším roce jako vítězi okresu Hodonín do krajského finále. Děvčata, která nás reprezentují, si to jistě zaslouží. Patří jim velké poděkování za vytrvalost a bojovnost.

Výsledky jednotlivých zápasů i celkový stav si můžete prohlédnout na www.assk.hodonin.sweb.cz v sekci malý florbal v kategorii mladší žákyně.