Děti dětem

Středa, 1. Červen 2022 - 0:00 - 23:55

Středa, skoro jasno, čerstvý vzduch po nočním dešti, 1. červen, Mezinárodní den dětí a parta nadšených šesťáků, kteří měli odvahu připravit dárek pro své mladší spolužáky z 1. stupně. To vše byly ideální podmínky pro přípravu sportovně zábavného dopoledne.

Šesťáci si připravili celkem 10 stanovišť převážně na fotbalovém, dětském a workoutovém hřišti. Na stanovištích byla střelba do balónků, slalom s kopačákem či míčkem na lžičce, trefit terč či branku. Mezi nejzábavnější patřil sloní běh, kdy se děti nejdříve zamotaly a pak měly bidlem trefit terč. Dále se vyřádily na opičí dráze v tělocvičně, kde se každý těšil, jak si na závěr skočí do žíněnky. Skupiny v doprovodu učitelů plnily jednotlivé úkoly a snažily se to zvládnout co nejrychleji nebo co nejpřesněji.

Šesťáci doufají, že tuto malou ochutnávku prázdnin, které už jsou na dohled, si děti užily stejně tak jako oni.

Mrskmi a žáci 6. ročníku