Desátý školní ples

Pondělí, 8. Únor 2016 - 0:00 - 23:55

V pátek 7. 2. 2016 proběhl v KD v Uhřicích 10. školní ples, který pořádal spolek rodičů a přátel školy Aktovka ve spolupráci se ZŠ a MŠ Žarošice. Začátek plesu patřil žákům školy, kteří akci zahájili předtančením polonézy. V letošním roce se o polonézu postarali žáci 1. ročníku, jejichž vystoupení připravily paní učitelka Jarmila Mokrá ve spolupráci s paní Lucií Kellnerovou, a tradičně žáci 8. a 9. ročníku, kteří tancovali pod vedením zástupkyně ředitele Sylvy Klimešové, paní učitelky Marcely Kobzinkové a paní asistentky Ludmily Žilkové.

K tanci a poslechu hrála hudební skupina Žízeň a hlad, která přispěla k pohodové plesové atmosféře.

Součástí plesu bývá každoročně i tombola, která byla i v letošním roce velmi bohatá, za což vděčíme a děkujeme všem štědrým sponzorům a dárcům. I přes snahu zveřejnit všechny, kteří do tomboly přispěli, se nedopatřením do seznamu nedostali firma Zemas, pan Věrek Svoboda a rodina Válkova, dodatečně se omlouváme.

Velké poděkování patří i za výzdobu sálu paní asistentce Žilkové a všem zaměstnancům školy a spolku Aktovka za zorganizování letošního školního plesu.

V neposlední řadě děkujme i obcím Žarošice, Násedlovice a Uhřice, které pravidleně přispívají na pronájem sálu, na platbu za kapelu nebo jinak materiálně akci zabezpečují.

Nashledanou na školním plese v příštím roce.