Den matek

Čtvrtek, 30. Duben 2015 - 0:00 - 23:55

Každá maminka slaví v měsíci květnu svůj svátek. I my si tento den rádi připomeneme a společně se svými maminkami jej oslavíme.

Sejdme se v sobotu 9. 5. 2015 v 15:30 v sále školy v Žarošicích, kde bude připravené vystoupení Laštověnky, dětí mateřské školy, žáků základní školy a mužského sboru Mužáci. Přichystané bude také občerstvení, ochutnávka několika druhů čaje a malá drobnost na památku.

Podobné setkání plánujeme i v Násedlovicích a to v neděli 10. 5. 2015 v kulturním domě, kde se o program postarají děti z mateřské školy Násedlovice, žáci ZŠ a MŠ Žarošice a děti z folklorního souboru Násedlováček. I zde bude připraveno malé občertsvtení s ochutnávkou čajů a budete si moci odnést malou pozornost jako vzpomínku na příjemné odpoledne.

Nejen na maminky se už nyní těšíme.

Soubory: