Den dětí v MŠ

Úterý, 2. Červen 2020 - 0:00 - 23:55

V úterý 2.6.2020 proběhl v naší mateřské škole Den dětí. Každá třída si ho uspořádala trohu jinak. U vrabčáků proběhl den dětí na téma Piráti. Děti si zahrály různé hry, za které dostaly razítka a za ně odměnu.  Hledaly poklad, který byl zakopaný v pískovišti. Nemohla chybět ani truhla, kde místo peněz našly děti bublifuky. Děti si dopoledne užily a jako sladkou tečku na závěr dostaly nanuky. Motýlci se pro změnu vydali po stopách Harryho Pottera. Oknem jim do třídy vlétly dopisy s pozvánkou do školy Čar a kouzel v Bradavicích. Na zahradě pak absolvovaly děti hodinu čar a kouzel, hodinu létání, hodinu lektvarů a zahrály si i Famfrpál. Nakonec podle mapy objevily i poklad, ve kterém byly kouzelnické hůlky a zlatonky. I v Bradavicích zakončily děti den dobrým nanukem.