Čeps Cup

Úterý, 6. Prosinec 2022 - 0:00 - 23:55

V pátek 2. 12. 2022 se v Dolních Bojanovicích uskutečnilo okresní kolo ve florbalu (Čeps Cup) pro žáky a žákyně 1. stupně. V kategorii chlapců se turnaje zúčastnila čtyři družstva (Hodonín, Dolní Bojanovice, Dambořice a Žarošice). Mezi chlapci si vítězství vybojovali kluci se ZŠ Očovská Hodonín. Naši kluci bojovali s Dolními Bojanovicemi o druhé místo a po remízách s tímto soupeřem (1:1 a 2:2) rozhodlo v náš neprospěch skóre z dalších zápasů, které jsme měli horší, a proto jsme obsadili konečné třetí místo, přesto se nemusíme stydět za předvedené výkony a hlavně bojovnost. V kategorii děvčat usilovalo o vítězství pět družstev (Hodonín Očovská, Hroznová Lhota, Dambořice, Dolní Bojanovice a Žarošice). Nás těší, že naše děvčata zvládla všechny soupeřky porazit a po zásluze slavíme vítězství. Všechna děvčata hrála jak jen to nejlépe šlo, nicméně je třeba zmínit hráčku, která se svými výkony vymyká okresní úrovni této kategorie, a tou je žákyně 4. ročníku Andrea Šefraná, která táhne naše družstvo. Za vše hovoří jejích 27 branek ve čtyřech zápasech. Všem chlapcům i děvčatům, kteří se zúčastnili tohoto turnaje, blahopřejeme k předvedeným výkonům a holkám budeme držet palce v krajském kole.

Soupiska chlapci: Jakub Huščava, Maxim Heča, Max Slovák, Ladislav Ravas, Daniel Adamec, Tomasz Zegota, Jakub Kučera

Soupiska děvčata: Nela Vojtíšková, Liliana Urbánková, Brigit Slováková, Soňa Kellnerová, Andrea Šefraná, Nikol Trávníčková, Anastázie Nedopako, Elen Vrbová, Anna Sofie Chromá, Stela Žaroská

Mgr. Mokrý, Mgr. Zmrzlík