Adventní dílny 2019

Pondělí, 2. Prosinec 2019 - 0:00 - 23:55

Dne 29. listopadu se naše škola otevřela pro širokou veřejnost, protože se zde konaly již tradiční adventní dílny. Účastníci hned při vstupu obdrželi malý dárek společně s plánkem dílniček. Mohli si zde vyrobit různé vánoční dekorace a ozdoby, vyzkoušet si kvíz na tradice a zvyky, nazdobit si perníčky, vyfotit se v našem foto koutku, poslechnout si hudební vystoupení, pochutnat si na vánočním punči a k němu si dát i něco na zub. Dále měli i možnost si různé dekorace zakoupit.

Součástí dílen byl i charitativní prodej dárků, které vyrobili naši žáci. Výtěžek z prodeje je určen na školné chlapce z Indie z projektu „Adopce na dálku“.

Srdečně děkujeme všem, kteří se jakýmkoliv způsobem zapojili do příprav a chodu dílen i všem účastníkům, bez kterých by akce neměla smysl.

Ludmila Žilková