Adventní dílny

Pondělí, 1. Prosinec 2014 - 0:00 - 23:55

V pátek to ve škole opravdu žilo, a to až do pozdních večerních hodin. Konaly se totiž tradiční Adventní dílny, které nabízejí všem návštěvníkům spoustu aktivit. Pokud jste nás navštívili, zažili jste příjemnou atmosféru plnou vánočních vůní a chutí, při tvůrčí činnosti jste popustili uzdu své fantazie a různorodost prodávaného zboží Vás nenechala bez možnosti otevřít peněženku a odnést si i nějaký ten drobný dáreček domů.

Několikahodinový mumraj je důkazem toho, že nabízené aktivity, drobnosti k zakoupení i občerstvení se líbily všem, malým i velkým. Příjemně unaveni jsme snad všichni opouštěli školu v dobré náladě. A to bylo naším cílem.

Děkujeme všem, kteří svým umem přispěli do nabídky letošních Adventních dílen, děkujeme také těm, kdo se podíleli na organizaci akce, a v neposlední řadě děkujeme také návštěvníkům, protože vy jste pro nás tím správným hnacím motorem do dalších podobných akcí.

Doufáme, že jsme se všichni dostali do správné adventní nálady a předvánoční čas prožijeme u vlastnoručně vyrobených věnečků či ozdob v klidu a pohodě.