Absolventské práce - prezentace

Čtvrtek, 5. Červen 2014 - 0:00 - 23:55

Ve čtvrtek 5.6. 2014 byl prezentační den vycházejících žáků. Od října každý z nich zpracovával vlastní absolventskou práci ve formátu word a power point. Ve čtvrtek snažení našich nejstarších žáků vyvrcholilo vlastní prezentací.

Žáci postupně předstupovali před stanovenou komisi, aby odprezentovali svou vlastní práci na zadané téma. Za zády se jim odvíjel vytvořený powerpointový "film", který byl žáky doplněn odborným výkladem. Jak se jim celkově práce zdařila, mají žáci zapsáno na pamětních listech, které jim budou připomínat jejich zakladatelský počin na této škole i výsledek vlastní práce. Nutno říci, že komise byla vesměs kladně překvapena výkony žáků a jejich ohodnocení tomu samozřejmě odpovídalo. Do dalších let tak máme nastavenu laťku vysoko.

V sobotu byli ti nejlepší z nejlepších připraveni odprezentovat svoji práci také veřejnosti. I když účast nebyla vůbec hojná, žáci pocítili rozdíl  a náročnost veřejného vystupování.