8. školní ples

Sobota, 1. Březen 2014 - 0:00 - 23:55

V pátek v podvečer se začal kulturní dům v Násedlovicích rychle plnit všemi možnými příchozími, od krojovaných a účinkujících, přes organizační až po očekávané návštěvníky. Sál ožil krásnou výzdobou a bohatou tombolou, vrcholným zpestřením však byli všichni společensky (tradičně i netradičně) odění účastníci naší společné kulturní události. Po slavnostním předtančení československé besedy jsme zhlédli také společenské předtančení žáků 8. a 9. ročníku a nechybělo ani slíbené taneční vystoupení. Poté se už na parket hrnuly tancechtivé davy a ples skutečně žil ve všech prostorách kulturního domu. Kolem půlnoci byla za pomoci přítomných žáků rozdána vyhraná a vylosovaná tombola snad ke spokojenosti většiny návštěvníků. V poklidném a přátelském duchu se pak tančilo dál, nad ránem se rozloučili i ti nejvytrvalejší a sál utichl.

Děkujeme všem, kteří se podíleli na organizaci plesu, všem, kteří přispěli k bohatosti tomboly, a v neposlední řadě všem, kteří přišli ukázat, že se společně můžeme kulturně pobavit. Nashledanou někdy příště. Už teď se Vás těšíme.