17. školní ples

Datum: 
Pondělí, 27. Květen 2024 - 0:00 - 23:55

V pátek 24. 6. 2024 pořádal spolek Aktovka ve spolupráci s naší školou 17. školní ples. V 19:30 jsme sešli v krásně připraveném sále s tematickou výzdobou. Na úvod plesu předtančili svůj tanec nejstarší žáci školy, kteří se zároveň po odtančení ve svém proslovu rozloučili se základním školstvím a poděkovali za péči, kterou jim věnovali pedagogičtí i provozní pracovníci naší školy. K tanci a poslechu zahráli PM DJs. Zpestřením večera byla bohatá tombola a losování hlavních cen. Akce plynula v přátelském duchu, tančilo se a slavilo, jak to na plese chodí. 

Děkujeme všem sponzorům, bez nichž bychom nezajistili krásnou tombolu. Děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě plesu včetně žáků, kteří secvičili úvodní předtančení. 

Už nyní se těšíme na 18. školní ples v příštím roce a doufáme, že nám i nadále zachováte přízeň.

Mgr. Sylva Klimešová

Fotografie z plesu jsou ke zhlédnutí na těchto odkazech:

Fotografie z Násedlovic > 17. ples ZŠ a MŠ Žarošice v Násedlovicích - taneční páry (hys.cz)

Fotografie z Násedlovic > 17. ples ZŠ a MŠ Žarošice v Násedlovicích - generální zkouška (hys.cz)

Fotografie z Násedlovic > 17. ples ZŠ a MŠ Žarošice v Násedlovicích - generální zkouška (hys.cz)