16. školní ples

Datum: 
Úterý, 23. Květen 2023 - 0:00

V pátek 19. května se v Uhřicích uskutečnil 16. školní ples. O hudbu se postaral DJ Boris, o slavnostní předtančení žáci 9. a 8. ročníku pod vedením paní učitelky Štefkové a Kacerové. O bohatost tomboly se postaralo úctyhodné množství sponzorů, za což jim patří velké poděkování.

Ples byl zahájen v 19:30, hudební produkce skončila ve 2:00. V průběhu plesu se tančilo, povídalo, pojídalo i popíjelo tak, jak to má na správném plese být. Velké díky patří nejen všem, kteří přispěly do tomboly, ale také těm, kteří se podíleli na bezproblémovém průběhu celého večera - obsluze u občerstvení, v kuchyni, u vstupného, v šatně i obsluze úklidu. Ples by se neobešel bez několika jedinců, na kterých stojí celá organizace, dlouhodobé plánování a zajištění všech detailů celého večera.

Poděkování patří také samotným hostům, bez kterých by celá akce nedávala smysl. Děkujeme za vaši stálou přízeň těšíme se na setkání zase za rok, tentokrát v Násedlovicích.

Mgr. Sylva Klimešová