Distanční výuka v MŠ

Vzhledem k vládním nařízením přecházíme na distanční výuku také v mateřské škole. S rodiči předškoláků budeme komunikovat přes email. I tak přikládám odkaz na stránky Předškolák, kde je možnost si procvičit další dovednosti.

Předškolák (nns.cz)

Pro ostatní mladší děti doporučujeme mimo jiné zapojení do domácích aktivit jako - zalévání a sázení kytek, pomoc v kuchyni, na zahradě, skládání nebo spíše vyndávání nádobí z myčky, párování ponožek...:) Zkuste potrénovat sebeobsluhu, smrkání, oblékání, vysvlékání, obouvání.....Při vykreslování omalovánek dbejte prosím na správné držení tužky nebo pastelky - špetkový úchop. Náměty na různé činnosti pak najdete na:

(439) Pinterest

krokotak | children activities, more than 2000 coloring pages

Déčko — Česká televize (ceskatelevize.cz)

V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o zasílání aktivit emailem i pro mladší děti se neváhejte ozvat na email: celkova [at] cloud.zszarosice.cz nebo tel. čísle 606 048 303.

Přeji vám všem pevné zdraví, nervy a dobrou náladu.

Těšíme se na brzké shledání.

Jitka Čelková