Pirátská plavba - výlet MŠ

Neděle, 14. Červen 2015 - 0:00 - 23:55

V pondělí 8. 6. 2015 vyrazily děti z MŠ na dlouho očekávanou plavbu po Baťově kanále. Autobus nás dovezl do Veselí nad Moravou, kde jsme přestoupili na loď sv. Anna a pluli po Baťově kanále směr Vnorovy. Celou cestu nám dělal průvodce pan pirát, který nám řekl a ukázal hodně poučného. Ve Vnorovech nás už čekala pirátka Veselá Lebka se spoustou úkolů. Po splnění všech osmi disciplín děti dostaly mapu, podle které musely najít poklad. Poklad v podobě truhlice plné lízátek našly děti bez problémů. Rozloučili jsme se s Veselou Lebkou a po nalodění jsme vypluli směr Veselí nad Moravou. Děti měly ještě dost síly a spolu s pirátem si na zpáteční cestě zazpívali. Výlet se všem moc  líbil, byl poučný i zábavný. Ah'o'o'oj......