MŠ na výletě v ZOO

Neděle, 1. Červen 2014 - 0:00 - 23:55

V pátek 30. 5. 2014 se děti po dlouhém těšení vydaly na výlet do ZOO do Hodonína. Cesta rychle uběhla a po svačině se děti vydaly na obhlídku ZOO, kde na ně čekalo překvapení letošní sezony v podobě páru bílých jihoafrických lvů. Děti také viděly tygra usurijského, psa hřívnatého, sovy a papoušky. V pavilonu Mořský svět děti nejvíce zaujal žralok. Zajímavé bylo vidět krmení koz s kůzlaty. Na závěr návštěvy ZOO na děti čekal výukový program "NAŠI CHLUPATÍ PŘÍBUZNÍ". Seznámily  se s opicemi chovanými v ZOO, dozvěděly se něco o jejich životě a nahlédly pod pokličku v jejich kuchyni.  Nachystaly šimpanzům krabičky s krmením a podívaly se jak jim chutná. Potom se už děti vydaly na zpáteční cestu do MŠ. Výlet byl pro děti velkým zážitkem.