Sportovní setkání škol

Pondělí, 18. Červen 2018 - 0:00 - 23:55

Ve dnech 13. až 15. června 2018 proběhlo v naší škole tradiční sportovní setkání škol. Ve třech dnech se žáci Mikulova, Budišova a Žarošic utkali ve dvanácti sportovních disciplínách. Našim zástupcům se dařilo a stali se celkovými vítězi setkání, ale v tomto případě beze zbytku platilo heslo: Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se.

Smyslem setkání je poznat hostitelskou školu a kraj, navázat nová přátelství, zasportovat si a pobavit se.

Vybraní zástupci zúčastněných škol potvrdili, že jejich nominace byla oprávněná a to jak sportovními výkony, tak i bezproblémovým chováním v průběhu celé akce.

Zákonným zástupcům našich žáků děkujeme za pomoc při zajištění občerstvení. Setkání žáků v příštím roce bude hostit Mikulov.

Soupiska žáků ZŠ Žarošice:

Svatošová Nela, Bělohoubková Petra, Rounová Natálie, Hrubá Klára, Šurýnová Natálie, Urbanová Anne Mary, Adamcová Natálie, Válka Lukáš, Lojan Lukáš, Škultéty Ondřej, Slovák Tadeáš, Ševčík Matěj