Sportovní setkání škol

Pondělí, 18. Září 2017 - 0:00 - 23:55

Třetí ročník sportovního setkání škol proběhl 13. až 15. září 2017 v Budišově. Setkání se tradičně zúčastnily školy z Mikulova, Budišova a Žarošic.

V průběhu tří dnů poměřila družstva své síly ve 12 disciplínách. Našemu týmu složenému z pěti chlapců a sedmi děvčat se dařilo, díky tomu jsme se stali celkovými vítězi před Budišovem a Mikulovem. Vítězství nás samozřejmě potěšilo, ale ještě důležitější bylo, že všechna sportovní klání proběhla v přátelské atmosféře a v duchu fair play. Odměnou pro účastníky této akce byly zážitky ze hry i noví kamarádi. Naši školu úspěšně reprezentovali Natálie Adamcová, Natálie Šurýnová,  Anne Mary Urbanová, Petra Bělohoubková, Natálie Rounová, Klára Hrubá, Nela Svatošová, Ondra Škultéty, Lukáš Válka, Tadeáš Slovák, Lukáš Lojan, Jan Křiklán. Příští setkání bude hostit naše škola, vynasnažíme se být stejně dobrými pořadateli jako v Budišově. Všem našim žákům děkuji za vzornou reprezentaci školy.

Výsledky „zvířat ze Žarošic“

• Tahání koštýřem             3. místo

• Softbal                            1. místo