Sovičky ze Žarošic letí dál!

Pondělí, 15. Leden 2024 - 0:00

Krajské finále ve florbale, kategorie děvčata II

Děvčata kategorie II (4. – 5. ročník) odehrála své krajské finále ve florbale Čeps Cup v pátek 12. 1. 2024 ve sportovní hale Tatran Bohunice v Brně. Krajské kolo se snažili ovládnout vítězové okresních kol. Celkem se turnaje zúčastnilo osm škol. Našimi soupeři byly týmy ze škol z Břeclavi, Dražovic, Mikulova, ZŠ Horní Brno, Nesovic, Těšan a ZŠ Hamry Brno. To, v co jsme tajně doufali, se nám podařilo splnit a po roce budou děvčata z naší školy reprezentovat okres Hodonín a Jihomoravský kraj na celonárodním finále v Praze. Turnajem v Brně proletěly holky jako kometa a celkové skóre z pěti vítězných zápasů 65:5 hovoří jasně o naší dominanci. Všem děvčatům, které reprezentují naši školu, blahopřeji a děkuji za skvělou reprezentaci. Tahoun našeho týmu Andrea Šefraná byla zvolena nejlepší hráčkou turnaje a zároveň byla i nejlepší střelkyní turnaje. Děvčatům přeji i nadále radost ze hry a vytrvalost při dalších trénincích, které nás čekají. Děkuji také rodičům Andrey Šefrané, kteří nám pomáhají jak při trénincích, tak i turnajích.

Držme holkám palce, ať se jim i v Praze daří.

Sovičky, bojovat!!!

Soupiska: Andrea Šefraná, Nicol Trávničková, Kristýna Bednaříková, Karolína Suková, Nikola Dvořáková, Sofie Hrbáčová, Julie Lojanová, Elen Horká, Eliška Kolaříková

Mgr., Ing. Tibor Zmrzlík