Slavnostní ukončení školního roku

Pondělí, 4. Červenec 2016 - 0:00 - 23:55

Ve čtvrtek 30. 6. 2016 jsme se společně sešli v sále školy, abychom ukončili školní rok 2015/2016. Rozloučit se s námi přišli i zástupci obcí a římskokatolické církve.

V letošním roce jsme zvláštní pozornost věnovali paní učitelce Pavle Frýbortové, která po letech práce v mateřské škole ukončila svou pracovní kariéru. Loučili jsme se také se žáky 9. ročníku, kteří svůj další školní rok prožijí na místech, která si sami vybrali k dalšímu studiu.

Společného setkání jsme využili také pro ocenění žáků, kteří svou prací výrazně přispěli k reprezentaci školy.  Své medaile získaly žákyně za druhé místo v krajském finále ve florbale, dárky na památku si odnesli i nejpilnější sběrači starého papíru, pozornost si zasloužili i sportovci roku, kteří svými celoročními výsledky výrazně odskočili od všech žáků naší školy. Zvláštní ocenění si za svou práci, přístup ke školním povinnostem a ochotu pomoci spolužákům, mladším dětem i dospělým zasloužila i Věra Válková, žákyně 9. ročníku.

Nejen těm, kteří seděli v sále, jsme popřáli krásné prázdniny plné radosti, zábavy, pohybu i odpočinku. Za dva měsíce se se všemi těšíme na shledanou.