Sběr papíru - jarní kolo 2024

Čtvrtek, 18. Duben 2024 - 0:00 - 23:55

V úterý 16. 4. a ve středu 17. 4. proběhlo v naší škole jarní kolo sběru starého papíru. Tradičně zapisujeme množství přineseného papíru všem žákům, abychom mohli vyhodnotit, která třída a kteří žáci patří mezi ty nejpilnější. Vítězi se tentokrát stali sourozenci Poláčkovi z 2. B a 4. B, kteří dohromady přinesli přes 3 tuny papíru. Nejpilnější třídou se stala 4. B, která do sběru přinesla přes 133 kilogramů na žáka. Všechny nejpilnější jednotlivce i kolektiv oceníme. Nově jsme se rozhodli ocenit i 2. A, která má nejvyšší procentuální účast na sběru, ve srovnání s ostatními třídami se zapojil téměř každý ze třídy. Všem vítězům gratulujeme. Všem účastníkům děkujeme. Finanční obnos získaný sběrem papíru je určen pro potřeby žáků naší školy.

Bližší informace k výsledkům jsou níže v příloze.

Mgr. Sylva Klimešová

Soubory: