Pyžamový karneval školní družiny

Pondělí, 9. Únor 2015 - 8:45

V pátek 6. února 2015 se konal Pyžamový karneval školní družiny. Děti se celý týden pečlivě připravovaly: vyráběly si klaunovské masky, chystaly pyžamka, malovaly obrázky, vyplňovaly pracovní listy s klaunovskou tématikou…. Povídali jsme si o masopustních zvycích a ze všech získaných informací a výrobků děti vyrobily nástěnku, kterou si můžete prohlédnout na chodbě před družinou.

Sešli jsme ve velké tělocvičně, kde jsme přichystali pro děti čtyři hlavní stanoviště a spoustu menších aktivit.  Za splnění připraveného úkolu děti dostaly malou sladkost. V průběhu karnevalového veselí jsme se společně vyfotili, zatancovali si, v rytmu hudby také proběhla promenáda nočních úborů spojená s podlézáním pod lanem…..

Děti si karnevalové odpoledne plné her, soutěží a tance užily, za odměnu si kromě vzpomínek odnesly i Pamětní list školní družiny. Děkujeme děvčatům ze školního parlamentu, která nám při akci pomáhala.