Prosinec ve školní družině

Čtvrtek, 29. Prosinec 2016 - 9:55

Za každý splněný úkol z Adventních deníků si děti odškrtly číslo na titulním vánočním stromě a díky tomu sledovaly, jak se pomalu blíží Vánoce.  Tuto pro ně nekonečně dlouhou dobu si krátily vyráběním a malováním čertů, andělů a Mikuláše, vánočních ozdob a betlémů, zdobením perníků, učením se básniček a písniček, čtením knih a získáváním informací o adventním a vánočním období. Za splnění všech vědomostních i sportovních úkolů při družinovém Čertování děti získaly „Výuční čertovský list“. Poslední školní dny v tomto roce děti, s popcornem a pitím jako v kině, zhlédly v sále školy pohádku Anděl Páně. Po krátké besídce se zpíváním koled děti našly pod družinovým stromečkem spoustu deskových her, stavebnic a jiných dárků. Malý dárek si spolu s přáníčkem krásně prožitých svátků vánočních každý odnesl domů.