Přednáška ve škole

Středa, 22. Březen 2017 - 0:00 - 23:55

V úterý 21. 3. 2017 se uskutečnila přednáška na téma Rodina, školy, výchova, kterou vedl PhDr. Jan Svoboda, akreditovaný lektor pro Českou i Slovenskou republiku. Jan Svoboda vystudoval psychologii a působil jako poradenský psycholog a psychoterapeut a v současné době pracuje jako vysokoškolský učitel a odborný asistent na katedře školní a pedagogické psychologie Ostravské univerzity.

Přednášky se zúčastnilo přibližně 60 zájemců z řad rodičů, pedagogů. V průběhu odpoledne se účastníci dozvědeli mnoho zajímavých informací týkajících se výchovy dětí, ale i nenahraditelné úlohy matky v životě dítěte. Pan Svoboda poutavě, často spontánně obohacoval přítomné radami či příklady ze své praxe. Z ohlasů přítomných bylo zřejmé, že byla akce úspěšná.
Poděkování patří všem zúčastněným rodičům a pedagogům, především však přednášejícímu PhDr. Janu Svobodovi. Poděkování patří také kolektivu učitelek MŠ, které tuto přednášku iniciovaly.