Poslední schůzka ŠP

Středa, 26. Červen 2019 - 0:00 - 23:55

Poslední schůzka členů školního parlamentu se uskutečnila v úterý 25. 6. 2019. Její členové společně doladili poslední detaily velké připravované akce Zjisti, co tě baví, akce, na kterou získali finanční příspěvek 10. 000,- Kč z Kyjovského Slovácka v pohybu. Společný projekt všech žáků naší školy se uskuteční během vyučovacích hodin v jednom z posledních zářiových dnů nového školního roku. Žáci se mohou těšit na různé aktivity, které jim budou tento den představeny.

Členové parlamentu poté zhodnotili svou práci, které se svědomitě po celý rok věnovali. Jako poděkování dostal každý člen tričko s logem školy a připomínkou členství v parlamentu. Za jejich soustavnou vytrvalou práci jim děkujeme a přejeme jim spoustu elánu a dobrých nápadů do dalších let.

Mgr. Sylva Klimešová