Okrskové kolo ve vybíjené

Čtvrtek, 11. Duben 2019 - 0:00 - 23:55

V úterý 9. 4. 2019 naše škola uspořádala okrskové kolo ve vybíjené v kategorii chlapců i děvčat. V obou kategoriích se sešlo pět škol, které soupeřily o celkové vítězství v turnaji a postup do okresního kola, které proběhne 29. 4. 2019 v Hodoníně. Kromě naší školy se turnaje zúčastnily školy z Dolních Bojanovic, Čejkovic,. Kyjova Dr. Joklíka a Kyjova J. A. Komenského. Děvčata ze Žarošic si ve své skupině poradila jen s děvčaty z Čejkovic, další celky byly nad naše síly. Konečné 4. místo odpovídá našim možnostem a kvalitám. Chlapci měli ambice mnohem vyšší a jsme rádi, že je v turnaji potvrdili. Všechny zápasy jsme herně i výsledkově zvládli a po zásluze jsme postoupili jako vítěz okrsku do okresního finále. Doufejme, že klukům forma vydrží i v Hodoníně a budeme se ucházet o nejvyšší příčky. Vítěz okresního kola bude reprezentovat náš okres v krajském kole. Podrobné výsledky a tabulky najdete na stránkách AŠSK Hodonín v sekci vybíjená.

Děkujeme všem za reprezentaci školy.

Tibor Zmrzlík

Soupiska děvčat:

Martina Šaňková, Karolína Ježková, Natálie Klimková, Alžběta Urbánková, Michaela Marinčová, Veronika Adámková, Nela Jochová, Lucie Ravasová, Šárka Poláčková, Valérie Tomková, Alexandra Michnová, Michaela Křůmalová, Alexandra Dupynová

Soupiska chlapců:

Filip Ševčík, Igor Kasala, Michal Poláček, David Popelka, Daniel Dobeš, Vojtěch Exler, Jindřich Gálíček, František Klimeš, Aleš Křůmal, Tomáš Marinč, Pham Hai Nam, Matěj Ševčík, Marek Válka