Okrskové kolo v malé kopané hoši kat. III.

Datum:
Středa, 2. Květen 2018 - 0:00 - 23:55

Ve středu 2. 5. 2018 proběhlo na travnatém hřišti v Žarošicích okrskové kolo v malé kopané. Turnaje se zúčastnily základní školy z Archlebova, Kyjova J. A. Komenského a z domácích Žarošic.

Turnaj se odehrál systémem každý s každým, kdy první tým postoupí do okresního kola. V prvním utkání jsme nastoupili proti ZŠ Komenského. Do utkání jsme měli výborný vstup a hned po 5ti minutách jsme vedli 4:0. Zbytek utkání jsme kontrolovali a přidávali další branky. Konečné skóre zápasu se zastavilo na stavu 9:4.

V našem druhém utkání jsme si to rozdali o postup se ZŠ Archlebov. Utkání bylo mnohem vyrovnanější. Archlebov měl výborného brankáře a také rozdílového hráče v poli. Toho se nám podařilo uhlídat a ještě v první půli jsme vsítili jedinou branku utkání. Nějaké šance jsme si ještě vypracovali, ale vylámali jsme si zuby na brankáři.

Turnaj jsme tedy vyhráli my a postupujeme do okresního kola.