Okresní kolo ve stolním tenise

Pátek, 21. Říjen 2016 - 0:00 - 23:55

Vítězi okresního kola ve stolním tenise se ve středu 19. 10. 2016 stali chlapci ze ZŠ Žarošice. O nečekaný, ale naprosto zasloužený výsledek se postarali Tomáš Bárta, Jakub Holub ze 7. třídy a Radek Rozehnal ze 6. třídy. O vítězství v naší kategorii zápolilo celkem 7 týmů. O naší dominanci vypovídal fakt, že chlapci neprohráli ani jeden zápas ve dvouhrách a pouze jedenkrát prohráli ve čtyřhře. Soutěž byla náročná, protože se v jeden den a na jednom místě utkala družstva děvčat i chlapců v kategoriích mladší žáci, starší žáci a středoškoláci, navíc ještě byly všechny kategorie rozděleny na hráče registrované a neregistrované. První zápas jsme odehráli až o půl dvanácté, přesto chlapci zůstali koncentrovaní a odměnou jim bylo celkové vítězství. Všem našim úspěšným pingpongářům patří poděkování za reprezentaci naší školy.