Okresní kolo v přespolním běhu

Pondělí, 26. Září 2016 - 0:00 - 23:55

První sportovní soutěžení školního roku 2016/2017 bylo okresní kolo v přespolním běhu. Soutěž se konala v Hodoníně a my jsme se jí zúčastnili v kategorii III. chlapci  i děvčata. Soutěží pětičlenná družstva a o výsledku týmu rozhoduje součet míst nejlepších čtyř z družstva. V kategorii dívek závodilo 11 týmů na trase dlouhé 1500 metrů a naše děvčata ve složení Nela Svatošová, Natálie Šurýnová, Natálie Adamcová a Adriana Novotná obsadila pěkné 5. místo. Velmi úspěšně si vedla Nela Svatošová, která doběhla třetí, a Natálie Šurýnová, která jí hned následovala a obsadila 4. pozici. V kategorii chlapců jsme získali z 10 přihlášených týmů 7. místo. Naše družstvo běželo ve složení Tadeáš Slovák, Lukáš Válka, Lukáš Martinásek, Matěj Šmerda, Ondřej Škultéty. Chlapci závodili na trati dlouhé 2000 metrů.

Všem našim závodníkům patří poděkování za předvedené výkony a reprezentaci školy. Kompletní výsledky jednotlivců i družstv naleznete na webových stránkách AŠSK Hodonín (assk.hodonin.sweb.cz) v sekci atletika - přespolní běh - mladší žáci (mladší žákyně).