KVĚTEN ve školní družině

Úterý, 6. Červen 2017 - 17:05

Začátkem měsíce května děti ze školní družiny připravovaly dárečky a přáníčka pro své maminky ke Dni matek. Maminky potěšily stojánky na ubrousky ve tvaru labutě, zdobené květináčky s vlastnoručně zasazenou kytičkou a přáníčko plné srdíček s básničkou, kterou se děti naučily nazpaměť. Děti vyzdobily školní nástěnky 3D ovocem, sluníčkem a plážovými žabkami, rybníčkem plným žabiček a rákosím, a také se naučily skládat kapsu na příbory z papírových ubrousků. V družině nás navštívil maskot programu Ovoce do škol Méďa Kubík, který dětem ve svém vzdělávacím programu přichystal spoustu zábavy i ponaučení. Na hřišti se děti protáhly při fotbale či vybíjené, skákaly přes gumu, malovaly křídami nebo jezdily na koloběžkách. Také nezapomněly splnit předposlední skřítkův úkol, za který obdržely jablíčko nebo truhličku.