Krabice od bot 2019

Datum: 
Úterý, 25. Červen 2019 - 9:45

Milé děti, vážení rodiče!

Stejně jako v loňském roce se ZŠ a MŠ Žarošice zúčastní i letos projektu "Krabice od bot", kterou pořádá Diakonie ČCE.

Oproti loňsku se podmínky trošku změnily. Ten, kdo má zájem se s námi do projektu zapojit, musí si nejdříve vybrat kategorii (dívky 3-4 roky, dívky 9-11 let, dívky 12-14 let, chlapci 9-11 let, chlapci 12-14 let), v níž chce někoho obdarovat a následně to oznámit paní S. Kacerové (osobně, mailem: susijirka [at] volny.cz nebo na tel.: 776 687 389). Ta je místní koordinátorkou a bude vše evidovat. V každé z uvedených kategorií je pro Žarošice rezervováno 10 krabic. V případě, že budou další zájemci nad výše uvedený rámec, je možnost darovat krabici online: 

https://www.krabiceodbot.cz/krabiceonline/ .

 

Jak darovat krabici od bot

  1. Vložte pěkné dárky, které by i Vašemu dítěti udělaly radost, do krabice od bot a zabalte ji do vánočního papíru. Na krabici napište věk a pohlaví dítěte, pro které je určená.
  2. Do krabice se hodí hračky, školní a výtvarné potřeby, kosmetika a doplňky, vše v bezvadném stavu. Tipy na dárky najdete tady: https://www.krabiceodbot.cz/o-projektu/tipy-na-darky/ .
  3. Dárek doneste od 18.11. do 21.11. paní uč. Kacerové. Ta se postará, aby se Vaše krabice dostala k sběrné místo v Brně, odkud bude poslána dítěti z chudé rodiny.
  4. Pokud nevíte, co do krabice, nebo nestíháte dárek připravit, můžete poslat Krabici online.

Veškeré informace k projektu "Krabice od bot" naleznete na:  

https://www.krabiceodbot.cz/o-projektu/

 

Děkujeme, že spolu se svými dětmi podpoříte dítě z chudších poměrů a věnujete mu dárek pod vánoční stromeček.

 Susann Kacerová