Krabice od bot

Sobota, 8. Prosinec 2018 - 21:55

V pátek 7.12. naše škola odevzdala v brněnské Diakonii neuvěřitelných 60 vánočních dárků pro chudé děti. Chtěla bych poděkovat všem, kteří se na tomto dobrém skutku podíleli. Byli to: Natálie, Jakub a Michal Kovaříkovi, Jonáš, Jakub a Sára Bůžkovi, David a Jana Honzírkovi, Helenka, Kristýna a Klára Pechovy, Lucie a Barbora Hrabcovy, Eliška a Denisa Kolaříkovy, Jakub Desenský, Stela, Filip a Adam Žaroští, Justýnka Rybková, Veronika Exelová, Soňa a Aleš Kellnerovi, Adam Martinásek, Jaromír a František Mlčochovi, Dominika Poláčková, Nella a Tobiáš Valihrachovi, Nicol a Ondřej Čelkovi, Valerie a Aleš Tomkovi, Barbora Svatoňová, Kateřina Formanová, Antonín Brídl, Vojtěch a František Klimešovi, celá 5.A, Alexandra Michnová, Daniel Čadílek, Kristýna Pelánová, Barbora Snášelová, Dominik Večeřa, Marie Rybnikářová, Klára a Lucie Poláčkovy, Gabriela Matušů, Dominika Příkopová, Simona Popelková. Projektu se účastnily také učitelky a vychovatelky: paní učitelka Štefková, paní učitelka Hrabovská, paní učitelka Pěnčíková, paní zástupkyně Klimešová, paní vychovatelka Beláková, paní učitelka Čelková, paní učitelka Kacerová.

Susann Kacerová