Koláč pro hospic ve škole

Sobota, 7. Říjen 2023 - 0:00 - 23:55

Ve čtvrtek 5. 10. 2023 se provoněly prostory základní i mateřské školy sladkými koláči, které nám přivezli pracovnice Oblastní charity Hodonín, organizátora sbírky Koláč pro hospic. Cesta do naší školy byla předem domluvená a naplánovaná, takže jsme na možnost přispět do sbírky připravili děti, žáky i veškerý personál. Díky tomu jsme pracovnice charity před příjezdem informovali o množství koláčů, které mají do školy přivézt. Jeden koláč představoval částku 50,- jako příspěvek do sbírky a naše škola se díky dobrým duším mohla do akce zapojit částkou přes tři tisíce korun. Peníze pomohou zajistit domácí hospicovou péči nevyléčitelně nemocným lidem. Sbírka pokračuje i dále, každý může přispět prostřednictvím veřejného účtu sbírky, bližší informace jsou přístupné na stránkách organizace Oblastní charita Hodonín.

Děkujeme všem, kteří sbírku nejen v naší škole podpořili.

Mgr. Sylva Klimešová