Karneval ŠD

Středa, 10. Únor 2016 - 9:15

V úterý 9. února 2016 odpoledne zaplnili tělocvičnu naší školy princezny, klauni, piráti, nevěsty, kouzelníci, námořníci, zvířátka a další pohádkové bytosti ze školní družiny, aby si užili Pohádkový karneval. Děti procházely sedmi stanovišti, na kterých plnily různé pohádkové úkoly. Za jejich splnění si nalepily barevnou „rolničku“ na papírového kašpárka. Musely znát odpověď na otázky z pohádek, uvařit ze správných surovin polévku a prostřít na oběd, roztřídit odpad, skákat s míčem jako žabka a trefit se do koše, vylézt po žebřinách pro plyšáka, uhádnout předměty se zavázanými očima, seskládat trojici puzzle nebo vysokou věž, kolíčkem na prádlo co nejrychleji přemístit předměty atd. Za nasbírání plného počtu rolniček děti obdržely malou sladkost.

Na závěr jsme se společně vyfotili a zatančili si Tanec princezen, který děti pilně trénovaly v družině. Děkujeme za pomoc dětem ze školního parlamentu, které nám při akci pomáhaly na stanovištích.