Drakiáda školní družiny

Čtvrtek, 15. Říjen 2015 - 17:35

Drakiáda školní družiny se uskutečnila ve čtvrtek 15. října 2015. Špatné počasí nás neodradilo, proto jsme se z původně plánovaného hřiště sešli v tělocvičně školy. Akce se zúčastnilo přes padesát dětí z družiny, které za splnění úkolů na jednotlivých stanovištích získávaly sladkost. Měly za úkol složit dračí puzzle, házet dračím vejcem, proběhnout slalom dračí dráhou nebo správnou barvou a ve správném pořadí označit mašle na dračím ocase.

Místo pouštění draků si děti zahrály kuželky, házely kroužky, skládaly dominové kostky, vymalovávaly dračí omalovánky…. Na závěr děti obdržely upomínkový list a malou drobnost a pořídili jsme společné foto s deváťáky, kteří nám ochotně pomáhali s organizací.