Děti v pasti sociálních sítí

Úterý, 5. Listopad 2019 - 0:00 - 23:55

Ve čtvrtek 31. 10. 2019 se někteří pedagogové z naší školy zúčastnili přednášky na téma trávení volného času na sociálních sítích a kyberšikany. Organizátoři přednášky mají za cíl oslovit hlavně širokou veřejnost a prostřednictvím veřejné přednášky podat informace o této problematice. Podporu akce se snaží získat z několika stran, jednou z nich jsou pedagogové, kteří jsou denně v kontaktu s dětmi, ale i s jejich zákonnými zástupci, a proto jim mohou osobně sdělit spoustu důležitých informací, mmj. i o konání přednášky, která se uskuteční 28. 11. 2019 v 17:00 v Domě kultury Kyjov. Bližší informace můžete zjistit z přiloženého plakátu. Všichni jste na přednášku zváni. Přijďte se informovat na to, jak nejlépe ochráníte své děti nástrahám sociálních sítí.

Mgr. Sylva Klimešová

Soubory: