ČERVEN ve školní družině

Pondělí, 29. Červen 2015 - 16:30

V posledním měsíci školního roku většina aktivit směřovala k tématu měsíce: Letní louka. Děti vyráběly včeličky, motýlky nebo housenky z ruliček od toaletního papíru, papírové barevné ptáčky, motýlí barevnou louku z nabarvených těstovin aj. Ti nejšikovnější také vyrobili z kartonu hru s motivy louky: hlavním úkolem bylo pomocí brčka foukat do berušek z PET vršků až do cíle….

V pátek 12. 6. se děti ze školní družiny zúčastnily PLACKOHRANÍ, při kterém malovaly do šablony své návrhy na vlastní placku či zrcátko. Pan Kišš všem ukázal přístroj, na kterém se placky vyrábí a každý mohl při vyhotovení vlastního výrobku pomáhat. Děti měly z vlastnoručně vyrobené ozdoby velkou radost.

Chodili jsme často na hřiště, kde si děti hrály s míčem a protahovaly se na posilovacích strojích. Když nám nepřálo počasí, navštívili jsme počítačovou učebnu nebo jsme se pobavili u animované pohádky Raubíř Ralf.

Poslední školní pátek jsme se vypravili na družinový výlet do Kyjova. Naše cesta směřovala do herny Sokolíček, kde děti strávily příjemné odpoledne plné her a sportovního vyžití.

Přejeme všem krásně strávené letní prázdniny!