Čeps Cup 2023

Pátek, 15. Prosinec 2023 - 0:00

Celorepublikový florbalový turnaj pro žáky 1. stupně začal. Okresní kolo proběhlo 12. 12. 2023 v Dolních Bojanovicích současně pro chlapce i děvčata. V kategorii chlapců se účastnilo 6 škol. Kluci i přes velkou bojovnost obsadili až 5. místo (3 porážky, 1 remíza a 1 výhra). V kategorii děvčat se přihlásily jen tři školy. Naše holky zvládly úlohu favoritek a po drtivých vítězstvích (19 : 1 a 16 : 3) slavíme postup do krajského kola. Všem, co se turnaje zúčastnili, děkuji za reprezentaci školy.

Soupiska děvčata: Kristýna Bednaříková, Nicol Trávničková, Andrea Šefraná, Sofie Hrbáčová, Stela Žaroská, Nikola Dvořáková, Elen Horká, Julie Lojanová

Soupiska chlapci: Dan Adamec, Ladislav Ravas, Šimon Cikánek, Vojtěch Cikánek, Tomáš Kellner, Filip Dobeš, Max Slovák

Tibor Zmrzlík