Brigáda na školním pozemku

Pondělí, 25. Květen 2020 - 0:00 - 23:55

V minulém týdnu proběhla v areálu školy dvoufázová brigáda zaměstnanců školy. První fáze byla zaměřena na venkovní prostory kolem mateřské školy, brigády se účastnili zaměstnanci mateřské školy společně  vedením. Během pondělního dopoledne byly zastříhnuty keře, vyhrabány spadané větve a suché listí, proběhla výměna písku v pískovišti na zahradě MŠ a byly natřeny herní a odpočinkové prvky v zahradě i v blízkém okolí školky. Ve čtvrtek proběhla druhá fáze se zaměstnanci základní školy a vedením školy. Během dne byly natřeny herní a odpočinkové prvky, ošetřeny keře, shrabána tráva, listí a staré větve, okolí školy bylo zameteno, uhrabáno, v pískovišti došlo k výměně starého písku za nový.

Celkově okolí školy a školky prokouklo a zkrásnělo. Doufáme, že se zde dětem, které se po uvolnění vládních nařízení dostanou do areálu školy, bude pohybovat lépe a s radostí.

Mgr. Sylva Klimešová