Adopce na dálku pokračuje

Úterý, 16. Duben 2019 - 0:00 - 23:55

V úterý 16. 4. proběhla na naší škole již tradiční charitativní prodejní výstava. Návštěvníci měli možnost zakoupit si výrobky a výpěstky našich žáků a přispět tím na projekt Adopce na dálku, který organizuje Arcidiecézní charita Praha. Díky němu podporujeme ve studiu indického chlapce Syeda Irfana. Ten již navštěvuje střední školu, má výborný prospěch a v budoucnu se chce stát učitelem. Děkujeme všem, kteří mu pomáhají jeho cíl splnit.

Velké díky patří nejen všem zúčastněným za jejich finanční příspěvky, ale také žákům a učitelům za výrobky a výpěstky. Speciální poděkování patří Školnímu parlamentu ZŠ a MŠ Žarošice za zorganizování celé výstavy a za volný čas, který věnovali zajištění prodeje.