11. školní ples

Úterý, 21. Únor 2017 - 0:00 - 23:55

V sobotu 18. 2. 2017 uspořádal spolek Aktovka ve spolupráci se ZŠ a MŠ Žarošice 11. školní ples, který v letošním roce proběhl v KD Násedlovice.

Začátek plesu patřil žákům 8. a 9. ročníku, kteří ples zahájili slavnostním předtančením, které se žáky připravila paní zástupkyně ředitele Klimešová a paní učitelka Duroňová. Potlesk přítomných návštěvníků plesu ubezpečil všechny vystupující žáky, že se jim úvodní tanec povedl a ostatním líbil. O příjemnou atmosféru plesu se starala skvělá skupina Žízeň a hlad. V letošním roce měla na plese premiéru tyčinková sóla žáků a hostů plesu, součástí plesu byla opět velmi bohatá tombola.

Spolek Aktovka, ZŠ a MŠ Žarošice děkuje všem, kteří se podíleli na přípravě a průběhu plesu. Veškerý zisk z plesu se dostává k žákům školy formou odměn na konci školního roku, úhrady vybraných kulturních a vzdělávacích akcí pořádaných školou, příspěvků na dopravu žáků na vícedenní akce, vybavení školy atd.

Kaňkou na pěkné a vydařené akci bylo poničení stolu a několika ubrusů. Vzniklá škoda bude uhrazena spolkem Aktovka.