Zpráva spolku Aktovka

Pátek, 10. Březen 2017 - 0:00 - 23:55

Spolek Aktovka jako pořadatel školního plesu děkuje všem, kteří se podíleli na přípravě a organizaci plesu či přispěli darem do tomboly. Zvláště děkujeme obcím Žarošice, Násedlovice, Uhřice, f. Kellner CZ, s.r.o., f. S.O.K. Group spol. s.r.o., f. Zemas. Čejč, f. Moravabus a panu Petru Martináskovi. Díky Vám všem jsme mohli strávit příjemný plesový večer. Zisk z plesu je beze zbytku využit pro žáky školy formou příspěvků na dopravu žáků na vícedenní akce, sportovní, kulturní a vzdělávací akce či soutěže, pořízení výukových pomůcek atd. Pro Vaši informovanost uvádíme akce a finanční částky, které uhradil spolek Aktovka v letošním školním roce:

• Příspěvek na dopravu žáků na sportovní a vzdělávací akce – 3 304,-Kč

• Příspěvek na dopravu žáků na LVK 1. stupně – 4 400,-Kč

• Příspěvek na dopravu žáků na LVK 2. stupně – 4 494,-Kč

• Příspěvek na plavání žáků 1. stupně – 21 500,-Kč

• Příspěvek na dopravu žáků na vzdělávací akci v Osvětimi -1 200,-Kč

• Školní ples (výzdoba, příspěvky dívkám tančícím polonézu na šaty, pořízení košil pro chlapce, kteří tančili polonézu) – 8 166,-Kč

• Celoškolní program – folklórní skupina Réva – 8 900,-Kč

Výukový pořad - mozek – 5 985,-Kč