Září ve školní družině

Pátek, 29. Září 2017 - 12:00 - Sobota, 30. Září 2017 - 11:55

Začátkem září se děti seznámily s pravidly chování v ŠD, s novými kamarády i hračkami. V rámci celoročního družinového projektu „Cesta kolem světa za 192 dni“ si děti z I. oddělení vyrobily kufr a žáci z II. oddělení cestovní pas, na které si budou během roku lepit cestovatelské známky za splnění speciálního úkolu. Povídali jsme si o planetě Zemi, kontinentech a oceánech, děti si prohlížely spoustu atlasů, map, obrázků a knih. Pokud nám přálo počasí, chodili jsme na procházky a dětské hřiště, za chladných a deštivých dnů děti tvořily podzimní obrázky, ježky, stonožky nebo planetu Zemi. V závěru měsíce se děti utkaly ve hře pétanque. Všichni soutěžící si odnesli malou odměnu a vítězové navíc diplom.

Darja Beláková