Výtvarná soutěž Kyjovského Slovácka v pohybu

Středa, 8. Březen 2017 - 0:00 - 23:55

V úterý 7. března proběhla ve Vlastivědném muzeu v Kyjově vernisáž výtvarných prací soutěže Kyjovského Slovácka v pohybu. Program byl zahájen v 17:00 vystoupením mladé cimbálové muziky ZUŠ Kyjov. Do soutěže bylo odesláno celkem 332 prací ze13 zúčastněných škol z okolí. Ocenění získalo 27 prací, tedy 27 mladých výtvarníků. Hodnocení proběhlo v kategoriích 1 až 9 dle odopovídajících ročníků. V každé kategorii byla vyhlášena první tři místa.

Dvěma žákyním naší školy se podařilo v soutěži získat ocenění. Petra Bělohoubková z 8. třídy a Lenka Vintrlíková z 9. třídy skončily na 2. místě ve svých kategoriích. Oceněnou práci na téma Škola jako můj kamarád vytvářely dívky,  stejně jako ostatní spolužáci, v hodinách výtvarné výchovy s paní učtelkou Annou Horákovou. Oběma dívkám gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.

Soubory:
PDF icon diplom.pdf459.26 KB