Triatlon

Datum:
Úterý, 21. Červen 2016 - 0:00 - 23:55

Už 16. ročník triatlonu proběhl v pondělí 20. 6. 2016 ve Vracově. Naši školu reprezentovalo 12 sportovců, kteří poměřili své síly se soupeři z Vracova a Dolních Bojanovic. Obsadili jsme všechny vypsané kategorie (mladší i starší chlapci a děvčata). Nejstarší chlapci absolvovali 150 m plavání, 7 km na kole a 2,6 km běh, v ostatních kategoriích žáci plavali 100 m, na kole ujeli 7 km a běželi okruh dlouhý 1,3 km. Všichni zúčastnění se dostali do cíle, což bylo hlavním úkolem tohoto závodu. Počasí nám nepřálo, v noci z neděle na pondělí vyzkoušely přívalové deště kvalitu našich stanů a v některých případech vyhrála příroda, takže měli někteří žáci ráno problém najít suché oblečení. V průběhu závodu déšť pokračoval, ale díky obtížnosti závodu jej většina nevnímala. Nejlepšího umístění z naší školy dosáhla Věra Válková, která ve své kategorii obsadila 2. místo. Ostatní žáci podali výkony na hranici svých možností a samotné dosažení cíle bylo zadostiučiněním a odměnou.