Sportovní trojsetkání škol

Pondělí, 6. Červen 2016 - 0:00 - 23:55

Mikulov a konkrétně ZŠ Hraničářů byla přechodným domovem pro 12 žáků naší školy, kteří se od 1. do 3. června 2016 zúčastnili 2. ročníku sportovního setkání škol. Po loňské úspěšné premiéře této akce, která se konala v naší škole, se pořadatelství úspěšně zhostila ZŠ Hraničářů v Mikulově. Program byl náročný a v průběhu tří dnů jsme museli zvládnout 12 soutěžních disciplín, večerní programy, výlet na Svatý kopeček atd. Naši školu zastupovali žáci z 5., 8. a 9. ročníku. Všichni žáci, kteří na setkání v Mikulově reprezentovali naši školu, tak kromě sportovních výkonů odvedli také dobrý výkon v oblasti chování a vystupování, což je na takovém typu akce ještě důležitější než samotné výsledky.

Vzhledem k tomu, že je tato akce určena především nejstarším žákům škol, je třeba říci, že byla naše "mladá" reprezentace důstojným soupeřem žákům z Mikulova i Budišova.  Zcela nové pro nás byly disciplíny Kin-ball, bowling a hod raketou. Velké poděkování patří pořádající škole za organizaci disciplín, programu a zajištění stravy a ubytování.

Je dobře, že se potvrdila životaschopnost této akce a sportovní setkání se uskuteční i v příštím roce, pro změnu v Budišově. A tak se už teď těšíme na nové (i staré) kamarády a zážitky.

Soubory:
PDF icon tabulka_poradi.pdf313.18 KB